Tarayıcınız artık desteklenmiyor. Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı güncelleyin. Mozilla Firefox İndirinChrome İndirinEdge İndirin

Çözümlerimiz

İnsan Kaynakları Botu

İnsan Kaynakları Botu

Daha iyi bir çalışan deneyimi sunmak için tasarlanmış olan Lugado İnsan Kaynakları Asistanı çalışanlarınızın her zaman yanında olacak. Çalışanlarla doğal bir iletişim kurarak 7/24 destek sağlayabilirsiniz. Kanal bağımsız çalışmakta olan Lugado İK asistanını istediğiniz mesajlaşma platformuna entegre edebilirsiniz.

Araç Asistanı

Araç Asistanı

Müşterilerinizin, bayi veya araç servislerine gitmesine gerek kalmadan tüm operasyonel işlemlerini, Lugado Araç Asistanını kullanarak yapmasını sağlayabilirsiniz. Servis ve test sürüşü randevusu oluşturmak gibi sıklıkla gelen müşteri taleplerini kanal bağımsız çalışmakta olan Lugado Araç Asistanı ile karşılayabilirsiniz. Fiyat bilgisi sunma ve araç rezervasyonu işlemleri ile de, Satış Asistanı olarak Lugado her zaman yanınızda.

Kullanıcı Destek Botu

Kullanıcı Destek Botu

Kullanıcı hesaplarının yönetilmesinden başlayarak tüm ürün kullanıcılarınızın günlük olarak ihtiyaç duyabilecekleri her tür operasyon işlemi artık Lugado Kullanıcı Destek Asistanı ile çok hızlı. Güvenli platformlar üzerinden hizmet alacak olan kullanıcılarınıza 7/24 destek verebilir olacaksınız. Kanal bağımsız Lugado ile istediğiniz platformda bu hizmetinizi sunabilirsiniz.

Müşteri İlişkileri Asistanı

Müşteri İlişkileri Asistanı

Tercih ettiğiniz iletişim kanallarından müşterilerinizin sorularına 7/24 cevap vererek, müşterilerinizin memnuniyetini en üst seviyede tutabilirsiniz. Yapay zeka destekli duygu analizi platformlu Müşteri İlişkileri Asistanı ile müşterilerinize kendilerini özel hissettireceksiniz. Kusursuz bir müşteri deneyimi için Canlı Destek platformlarına da yönlendirebileceksiniz.