Entegrasyon

Ücretsiz bir Lugado deneme sürümü başlatın ve ilk sohbet botunuzu bugün oluşturun!

Demo Talep Et

ChatGPT

Lugado, Chat GPT entegrasyonu sayesinde sınırlarını aşarak müşterilerinize daha zengin bir deneyim sunar. Karmaşık veya özgün sorular ve yeni konular için devreye girer. Cevap, Lugado tarafından kontrol edilerek kullanıcıya iletilir. Chat GPT'nin hangi konulardaki soruları cevaplayacağını da siz belirleyebilirsiniz.

Canlı Destek

Canlı Destek entegrasyonu ile tamamen kişiselleştirilmiş bir canlı destek sistemi yerleştirin, ziyaretçilerinizle gerçek zamanlı olarak sohbet edin. Sohbet robotları ve otomatik mesajlar ile müşteri kazanın, 7/24 destek verin.

integration-image integration-mobile-image

SAP

Tüm SAP sistemleri ile entegre olabilir iç süreçlerinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.
Mevcut İnsan Kaynakları entegrasyonumuz ile hemen başlayabilirsiniz.

Manageengine/ServiceDesk

Şirket içi süreçlerinizde ticket açma işlemini Lugado üzerinden entegre olarak yapabilirsiniz. Böylelikle ticket açmak için farklı uygulamalara login olmanıza gerek kalmadan Lugoda ile işleminizi yapabilirsiniz.

integration-image

Masterpass

Lugado botunu Masterpass ile entegre ederek, müşterilerinize güvenli alışveriş imkânı sağlayın. Masterpass'e kayıtlı kartlarınız ile tüm kanallardaki botlarınızda ödemenizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

integration-image

Procat/Genesys Pureconnect

Müşteri Hizmetleri uygulaması ile botunuzdan canlı desteğe entegre olabilir, Müşteri temsilcileriniz mevcut bildikleri uygulamadan iletişime kurmaya devam edebilirler.