İletişim Kanalları

Çoklu dil desteği ve kendi botunuzu tasarlama imkanları ile popüler iletişim kanallarında ister seçtiğiniz tek bir kanalda, isterseniz de birden fazla kanalda botunuzu tasarlayabilirsiniz.

Kanalınızı ve dilinizi seçin yeter.

Demo Talep Et
social-media human-anime
hero-mobile
whatsapp

WhatsApp

Kurum içi iletişimi daha hızlı hale getirmek için Lugado botunu Whatsapp’da kullanın, çalışanlarınızın sorularına hızlı cevap verin. Şirket içi süreçlerinizi Whatsapp üzerinden başlatın.

  • Şirket içi süreçlerinizi Whatsapp üzerinden başlatın.
  • 7/24 çalışanlarınızın sorularını cevaplayın.
mobile
microsoft-teams

Microsoft Teams

Kurum içi iletişimi daha hızlı hale getirmek için Lugado botunu Teams de kullanın, çalışanlarınızın sorularına hızlı cevap verin.

  • Şirket içi süreçlerinizi Teams üzerinden başlatın.
  • 7/24 çalışanlarınızın sorularını cevaplayın.
mobile
webchat

Webchat

Web sitesi ziyaretçilerinizi özelleştirilebilir Lugado botu ile karşılayın. Hem web sitenize hem de uygulamanıza ekleyebileceğiniz chatbot ile müşteri hizmetleri maliyetlerinizi azaltın.
7/24 müşterileriniz ile kesintisiz iletişim kurun, güveninizi arttırın.

mobile
telegram

Telegram

Hız ve güvenlik odaklı mesajlaşma uygulaması Telegram son zamanlarda en çok indirilen uygulamaların başında gelmektedir.
Telegram’a api entegrasyon ücreti ödemeden, chatbot uygulamasını kullanabilirsiniz.

mobile
facebook

Facebook Mesenger

Facebook Messenger sayesinde tüm dünyadaki potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz. Messenger üzerinden müşterilerinize sınavlar hazırlayabilir, anketler sunabilirsiniz.

mobile
instagram

Instagram Botu

Müşterilerinizin tüm süreçlerinde yanında olabilir, sorularına anında cevap verebilir, her zaman çevrim içi olup satışlarınızı arttırabilirsiniz.

mobile
slack

Slack

Yeni iletişim kanalları ile müşterilerine her yerden ulaşın. Slack ile farklı ülkelerde bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.
Kolay ve hızlı entegrasyon ile Slack’de botunuzu oluşturun  dünyaya kapılarınızı açın.

mobile